Batman ve Joel Schumacher'in Başarısız

Eklenme Tarihi :20.06.2015
           Okunma Sayısı :3297

    Bu Joel Schumacher'in sonsuza nedeniyle Batman franchise ile onun mirası harap söylemek güvenli Batman & Robin . Ancak, Bat-meme ve Arnie en şaşaalı Bay Freeze rağmen, Scumacher aslında planlıyordu üçüncü Batman filmi oldukça inanılmaz geliyordu çıkıyor.

   Joel Schumacher aslında 1995 Batman serisinin aldı Forever Batman olarak Val Kilmer vardı itibari caped haçlı ve karakter üzerine keyifli bir aile dostu almak oldu. Bu unutulabilir eğlenceli oldu. Hepsi değişti Batman & Robin, yaygın kötü biri olarak kabul edilir süper kahraman bugüne kadar yapılmış filmler ve ispat Christopher Nolan'ın aldı böyle bir devasa başarısızlık olarak Batman Begins kahraman gençleşmek için.

    Joel Schumacher bir yol doğru giderdi O olsa, onun üçüncü Batman filmi oluşturmak için bir şans verilmiş olsaydı ününü kazanımı. Göre Hollywood Reporter , Schumacher iddialı Korkuluk, daha sonra boyunca tasvir olacağını kötü adam olarak Nicolas Cage döküm istedim Dark Knight başlıklı bir netice Cillian Murphy tarafından destan, Batman Unchained .  

  Düz yarasa, bu oldukça çekici döküm var seçim. Onun güçlerin zirvesinde olacak 90'ların sonlarında bir manyakça Nicholas Cage, (son zamanlarda filmindeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü ile sunulmaktadır edilerek Leaving Las Vegas ardından gösterilmeden önce, Kapalı Rock, Face / ve Bringing Out Ölü bir Batman kötü adam olarak ücretsiz saltanatı verildi), kesinlikle görmek ilgisini çekmekte olurdu.

  Özellikle George Clooney, eksi onun şeytani sevimsiz bir yaklaşım, hala Batman oldu. Eğer Ama Schumacher de her tek Batman kötü adam bir cameo dahil etmek istedim çünkü bu, hepsi bu kadar değil film serisinin yanı sıra,. Evet, bu Bulmacacı, Tommy Lee Jones'un İki Yüz, Michelle Pfeiffer en Catwoman ve Danny DeVito en Penguen de yer olurdu. Jim Carrey en olurken, Jack Nicholson'ın Joker dahil olurdu  Neden kötülük bu kaz sürüsü gerekli olurdu? Raporda Schumacher onun geçmişten gelen şeytanları karşı karşıya sonra Batman halüsinasyon özellikli ve olurdu bir all-star dizisi ile blockbuster bitirmek istediğini söyledi.

  Bu kötü adamlar her biri daha sonra mahkemeye Batman koymak istiyorum. O alay sonra bu haberler de sadece birkaç gün geliyor Batman Unchained adlı Harley Quinn neredeyse oynadı Courtney Love . Tüm bunlar göstermektedir Batman Unchained çizgi romanın şanlı geçmişinden ikonik hainlere müthiş bir pıhtılaşma sahip olabilirdi.

   Şimdi, tabii, tüm Joel Schumacher bu sonuca öngörülen bu iyi, ama aslında bu aktörlerin her biri elde sahnesi kaydolmak için . büyük bir streç olurdu   Neyse, sonunda, tüm boru rüyaydı - Schumacher'in şeytani çünkü Batman & Robin hemen bu iddialı planlara sonunu getirdi. Biz Harley Quinn ve Joker en son canlı örnek görmek için alırsınız İntihar Squad onlar tarafından oynanan olacak 5 Ağustos 2016, tarihinde Margot Robbie sırasıyla ve Jared Leto,. Bu arada Catwoman, Penguin, Two-Face ve Riddler üzerinde her biri Gotham de. Eğer bir sahnede hepsini görmek istiyorsanız, sadece birlikte bir klip dilim bir şık YouTube editörü için beklemek zorunda gidiyoruz.