Bruce Willis'in Private Eye Komedi

Eklenme Tarihi :20.06.2015
           Okunma Sayısı :3209

   Bruce Willis yazarlarından tekrar bir araya gelen, geri komedi oyuna almak için ayarlanır Cop Out bir özel dedektif olarak onu geri yer alacak adsız bir film yapmak. Bu gibi görünüyor iken ama Willis'in araç yönlendirmek için, o. Oldukça büyük bir destek döküm projeye katıldı ediliyor The Hollywood Reporter , sadece bu yeni döküm eklemeler kepçe vardır, ama aynı zamanda yeni gelenlerin kim tüm hakkında ayrıntıları komedi oynamak olacak - ki köpeği yüzünden mesleği ile ilgili bazı iş kaçırılmış olduğunu keşfeder ..

  Peki bu aktörler kim Los Angeles'ta bir PI yaşam hakkında olacak? Biz en hızlı özet yapalım edelim? Öncelikle, biz Jason Momoa onun yüksek profilli rolüne A-list sayesinde katılma eşiğinde olduğunu, Aquaman içinde Superman v Batman: Adalet Şafak ve daha büyük DC Universe Sinematik . Bu yeni film, o hikaye ve Bruce Willis'in köpek ile biter adam başlıca antagonisti oynayacak. Ne ilginç yerine Willis sadece adam karşı kanlı intikam gidiş, Momoa karakteri yerine onun için bazı işler yapmak için özel göz zorlayacak olmasıdır.

   Eski Thrones Game yıldızı komedi deneyimi geniş bir miktar yok, ama herkes bir yere başlamak için doğru vardır? Bu untitled Bruce Willis filmi ikinci yeni gelen does not gerçekten onu özgeçmiş çok fazla komedi malzeme var ya - ve hikayenin onun bir parçası aslında cevap daha fazla soru oluşturur. Bu proje olacak Famke Janssen David Wain 2007 filmi bu yana ilk komedi Ten ve yeni filmde o görünüşte Willis'in kız kardeşi-in-law oynayacak.

  Sadece o dognapping arsa uyacak nasıl belli değil, ama bu da Willis'in karakteri bir eşi olması önermek gibi görünüyor - ve kardeş-in-law karakteri ilk döküm olacağını garip bir dokunuş. Sonunda biz Thomas Middleditch aslında bize onun HBO dizisi bölüm histerik güldürüyorsun son birkaç hafta harcadı, Silikon Vadisi (sadece ikinci sezon bu geçmiş Pazar sarılmış). Bu yeni filmde, o Bruce Willis'in özel göz iş yardımcısı ve olarak açıklanan "Willis çalışan bir inek 'oynayacak tek adam operasyon." Ne yazık ki orada daha fazla detay mevcut değil, ama bu o iş şeylerin teknoloji tarafını ele anlamına gelir merak ediyorum.

  Cop Out Mark ve Robb Cullen bu yeni proje ile ilk yönetmenlik denemesini yapıyor olacak yazarlar ve umarım Script gemide almak başardınız döküm karşılıyor. Filmde Üretim muhtemelen 2016 yılında nihai ürüne biraz zaman görmeyi bekleyebilirsiniz anlamına gelir, daha sonra bu ay için planlanan ediliyor.