Colin Trevorrow Dünya CGI eleştirileri Jurassic yanıt

Eklenme Tarihi :16.01.2015
           Okunma Sayısı :3721

   İlk Jura Dünya römork kitle çevrimiçi histeri düşmüş olabilir, ancak reaksiyon bazı eleştiriler CGI daha belirgin anları üzerinde bazı yükseltilmesi ile, tamamen olumlu olmamıştır. orijinal film için önemli iken, bazı çene-bırakarak pratik etkileri, yeni römork parkın yeni kapıları ilk atış.

   Dahil olmak üzere, bilgisayar tarafından oluşturulan sihirbazlık bir sürü içerir üzerinde bunun üzerine Colin Trevorrow denilen hayranları bir çift Colin Trevorrow , sadece yönetmen bazı sahneler olmuştu onları rahatlatmayı ikonik ağ geçidi o atış dahil olmak üzere, römork için tamamen yarattı ...

  "kapı pratik olacak," Trevorrow güven verici, diyor. "Gerçek ahşap, beton ve çelik. Kapı ortamı değil, pratiktir. Bu atış römork için özel yapıldı. Film farklı olacaktır. " Erken hatırlatma sonra, herhangi bir çok Trevorrow filmi kadar yaşamak zorunda, sadece nasıl, gerekli ve nasıl eğer özgün ... çok sevilen Chris Pratt, Bryce Dallas Howard ve Irrfan Khan Co-başrollerini , Jurassic Dünya 12 Temmuz 2015 tarihinde İngiltere ve ABD'de açılacak.