Daniel Brühl Kaptan Amerika kötü adam rolü ile heyecan: İç Savaşı

Eklenme Tarihi :23.03.2015
           Okunma Sayısı :3975

   Daniel Brühl onun rolü hakkında konuşurken olmuştur Kaptan Amerika: İç Savaşı ., ve böyle büyük bir ölçekte bir süper kahraman blockbuster ile yer onun heyecanını ortaya koymuştur "Benim için çok büyük olduğunu," Brühl dedi WSJ . "Dünyanın itibaren geliyorum ve ben yapmış filmleri, bu büyük hissediyor - megaloman ve büyük.

  Ben bu evrende olmak, küçük bir çocuk gibi, hayran olmak, ilk hafta için dolaşıyor olacak düşünüyorum. " "Bu harika olacak. Bu yeni bir şey. Bu bir meydan okuma nedeni budur. Ama ben çok bu en yüksek seviyede eğlence çünkü arıyorum şeydir. " Bu Brühl yeni filmi rezil Baron Zemo oynarken olacağı rivayet edilmiştir, ancak bu bile bir Marvel yeni gelen gibi, yıldız iyi olduğunu Stüdyonun titiz gizlilik politikasında -versed ... "Ben bir şey söylemek gerekiyordu değilim," diyor Brühl.

  "Ben uzakta bir şey vermek çok korkuyor çünkü ben bile, gerçekten, kısmen söz edilemez ve sonra Marvel hapis bitireceğiz ve ben bunu istemiyorum." Anthony ve Joe Russo ve Yönetmen eş-başrollerini Chris Evans, Robert Downey Genç ve Scarlett Johansson, Kaptan Amerika: İç Savaşı . 29 Nisan 2016 ve 6 Mayıs 2016 tarihinde ABD'de İngiltere'de açılacak