Detaylar Batman'in İntihar Kadro görünümünü ortaya

Eklenme Tarihi :23.03.2015
           Okunma Sayısı :3756

  Geçen hafta David Ayer en ilgili kaşık toz bir üçlü Suicide Squad filmin ana antagonistleri, Slade Wilson katılımı ve Jared Leto'nun Joker arkasındaki ilham bizi uyardı.  


  Bugün de film Tipsters  Latino yorumdan  film Pelerinli Savaşçı'nın sözde görünüm ile ilgili ayrıntılar başka fazlalığı düştü.

  Sitenin kaynaklarına göre, Batman hükümeti ile çok memnun değil 'büyük boogeyman çeşit' olarak filmde görülüyor. Gotham'ın karanlık şövalye için oldukça vardiya gibi geliyor.

  Ayrıca, bu olayları önce alay ediyor Adalet Dawn: Batman V Superman , Batman Joker ile doğrudan temas vardı tek kişidir; dolayısıyla Kadro lideri Amanda Waller onun önemi.

eylem Batman vitrine görüntüleri bir makara vasıtasıyla - Rapor ayrıca tam olarak iyi niyetli görüş yakalamak nerede olabileceğini belirtir. Kadro görünüşte Batman "Tüm 'SUPERS' aşağı izleme anahtarı" olduğunu düşündüren bir diyalog hattına segues pasajı izlemek için monte edecek.

  Olsun ya da olmasın Ayer Ben Affleck bir cameo benziyor ne ateş askere gibi henüz bilinmemektedir. 

  Eş-başrollerini Will Smith, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Cara Delevingne ve Viola Davis, İntihar Kadro 5 Ağustos 2016 tarihinde İngiltere ve ABD'de açılır.