Hulk Kaptan Amerika

Eklenme Tarihi :16.05.2015
           Okunma Sayısı :4919

   Lanet her büyük Marvel süper kahraman yakın Joe ve Anthony Russo'nun içine onun yolunu bulmaktır İç Savaşı: Kaptan Amerika . Şimdi netice filme olduğunu, bizim gibi karakterlerin onayları bildirdin Black Panther , Hawkeye , yeni Avengers ekibi ve benzeri taze eklemeler Martin Freeman . Ama tanıdık bir intikamcı sadece Marvel Söylenti Mill iplik olan bir Tweet gönderdi:

    Biz Marvel uzandı. Onlar hiçbir yorumda bulunmadı. Masum bir Çünkü Tweet ?, sağ Kaptan Amerika: İç Savaş - Marvel Cinematic Universe önemli bir üyesi - üretime başlamıştır ve Mark Ruffalo, onun MCU kardeşleri için verdiği desteği gösteriyor.

   Dostum sadece üzerinde hafta geçirdi Ultron Çağı % 90 ile promosyon turu Civil War döküm, bu yüzden bu out-of-sol-alan Tweet mesajının türünü "iyi iş tutmak, Hey guys" sadece bir, muhtemelen. Doğru? Ama neden şimdi? Açıkça kimse Mark Ruffalo Bu mesajı bilir ile de tweet olabileceği İç Savaşı oluyor.

   Marvel Başkanı Kevin Feige ilk üçüncü unvanını ortaya ne zaman biz, geçen yıl bu başlık logosunu gördüm Captain America filmi. Ruffalo en takipçileri MCU üretimi ile "biraz daha büyük olur" diye bildirerek fan coşku kırbaç çalışıyor Yani eğer Captain America: İç Savaşı ., o yutturmaca döngüsünün arkasında birkaç ay daha var "sürece, tarafından Daha büyük, "Ruffalo. netice Hulk ölçekli olsun diye ima Biz edilmiştir spekülasyon Hulk MCU yeniden açmak olabilir nerede son zamanlarda.

   Ve İç Savaş yeşil canavar iki planlandığı biri kadar Marvel tarafından yapılacak olması daha muhtemel olsa da, bir seçenek olarak Infinity Savaş Avengers filmleri. Yine de, Hulk kendisi hakkında belirsiz duyguları Tweeting gerçeği İç Savaşı yardım ancak bir minyatür olabilirdi bizi biraz heyecanlı alınamıyor. - Geçmiş ve şimdiki - aşağı için biz, hemen her Avenger dediği gibi Çünkü İç Savaşı .

  Rolüne son gördüğümüz zaman Hulk sonunda Ultron Çağı: Avengers , kahraman, bir SHIELD quinjet commandeered vardı dışarı Ultron atma sürücü koltuğunun ve bilinmeyen noktalarına zanaat işaret. Olası bir - yönetmen Joss Whedon Hulk alanı yöneldi önermek istedim filmin açılış aşağıdaki tartışmalar olmuştur Galaxy Guardians of geçit meydana gelmiş olabilir. Ama bu fikir Feige tarafından nixed edildi. Hulk yakın tutmak için, bu yüzden bir iç savaş cameo mümkün? Yine, şu anda, tüm spekülasyon. Ama o değil masum Tweet Marvel şeyler bir çılgınlık haline çizgi roman-film severlerin kırbaçlanan olmadan can bilmek HAS Mark Ruffalo, düştü hesaplanmış Tweet tarafından kışkırttı eğlenceli spekülasyon, var.