Kung Fu Panda 3

Eklenme Tarihi :20.06.2015
           Okunma Sayısı :3705

   Çin römork tüm eylem hakkında ise, ABD sürümü tüm gülüyor ilgili. Gördüğünüz gibi, bizim favori kung fu-pratik panda Po (Jack Black), onun arkadaşları Monkey (Jackie Chan), Kaplan (Angelina Jolie), Engerek (Lucy Liu), Mantis (Seth Rogen) ve eğitim geri Vinç (David Cross), ve bunların ustası Shifu (Dustin Hoffman) onun öğrencileri arasından en iyi şey kabul edilir.

   Yine de, en büyük zorluk Po eve yakın vuruyor yüzleşmek zorunda kalacak babasının varlığı . Li (Bryan Cranston) o izini ve onun uzun kayıp oğlu ile yeniden bir araya olacağını ölmeden eşi bir söz verdim. Ne zaman onlar nihayet bir araya - onlar hemen birbirlerini tanımaz, ne de ikisi de pandalar konum gerçeğini kayıt yapmak görünüyor olsa da - Po onun yaşlı adam dışarı asılı efendisidir gerçekleştirmektedir. Net olmasa da, onun görünümünü olasılıkla Sayın Ping (James Hong), Po kabul babası ile bazı sorunlara neden olur. Bu arada, Li Po o güne kadar düşünüldüğünden daha panda yükler olduğunu keşfeder gizli cennet, oğlu alır.

  Başka bir yerde, biz de kötü adam kimliğini öğrendim, teşekkür birlikte yayımlanan resmi arsa özetine Kung Fu Panda 3 römork. Onun adı Kai ve o Çin'deki tüm kung fu ustaları yenmek için bir misyonu olan bir doğaüstü tehdit. Onun parlayan yeşil gözleri tehditkar boynuzları, tehdit bıçaklar ve tanrı gibi gücü ile, o gerçek bir tehdit oluşturmaktadır. Onu yenmek için, Po tüm gevşek panda kardeşleri kung fu yollarını yetiştirmek zorunda olacak. Kadroya yeni panda eklemeler biri tarafından seslendirildi Mei Mei adlı bir karakter olduğunu Pitch Perfect yıldızı Rebel Wilson ve şerit dans içine görünüşte süper.

  Geçen Kung Fu Panda film 2011 Mayıs ayında vizyona girecek, ve o zamandan beri Bu büyük ekrana üçüncü taksit almak için uzun bir yolculuk oldu. Stüdyo çıkış tarihini itti birden çok kez etrafında ve sürekli değişen bir strateji üzerinde suçladı. son hamle bu yarıştı olurdu 2015, dışarı getirdi Kuvvet uyandırır: Star Wars , ve şimdi 29 Ocak 2016 tarihinde açılacak 2016, içine.