Owen Wilson ve Jackie Chan Şangay Dawn İçin Reunite Will

Eklenme Tarihi :16.05.2015
           Okunma Sayısı :4205

    Şangay fanlar, bekleme bitti. Owen Wilson, Jackie Chan ve uzun zamandır beklenen üçüncü taksit onların ünlü rollerini oynamak için ayarlanır Şangay serisinin, Şanghay Dawn . Burada. En son ayrıntılar vardır göre İzleme Kurulu , komedi ikilisi Owen Wilson ve Jackie Chan yeni canlandırdı için gemide resmen Şanghay Dawndevamıdır, Şangay Şövalyeleri ve Şanghay serisinin üçüncü filmi olacak.

     
Hiçbir şüphe haberleri Şangay Dawn önceki hayranları için heyecan verici olacak Shanghaigecikmiş netice yaklaşık 12 yıldır orta derecede başarılı serisinin son filmi sonra gelir olarak, film. Biz de Jonathan Glickman doğrudan gemide olduğunu biliyorum, ancak kim olacak kalem yaklaşan batı komedi resmi bir kelime yoktur. 

   Sadece zaman anlatacağım, ama Alfred Gough ve Miles Millar ilk iki yazdığı düşünülürse, filmi yazarken değil neden ilgili ilginç bir soruyu gündeme geliyor Şanghay franchising filmleri. arasında değişen yönetmenler rağmen Shanghai Noon ve Şangay Şövalyeleri Tom Dey gelen Davut'a Dobkin, franchise gişe başarısına katkıda sabitleri bir yazı oldu. 

   Yazma ortakları Alfred Gough ve Miles Millar - ünlü Süpermen ilham televizyon programı eş-geliştirdi Smallville - o sorumludur. Bununla birlikte, son haberler kırma ile Şanghay Dawn Bu kadar zaman sonra ilerlemeye nihayet ve Gough ve Miles Millar olarak yaz filmi dönen hakkında hiçbir resmi sonradan duyuru, bu tamamen farklı bir tür borç verebilecek Şangay film. 

  Ya da, sadece MGM yazma ikilisi bir kez daha dümen alacak duyurdu önce çalışmış olması gereken birkaç sözleşme karışıklığı olabilir Şangay filmi. Geri Owen Wilson ve Jackie Chan Başlarken olsa da, müthiş olur. Hepimiz gördüm son kez Wilson ve Chan Roy O'Bannon ve Chon Wang gibi, sırasıyla 2003 en oldu Şangay Şövalyeleri . 

  Bu netice Wang'ın uzaklaşmış babasını öldüren katil üzerindeki tam intikam için bir arayış Wang ve O'Bannon izledi. Londra karakterler getirdi aksiyon dolu komedi western, önce takip olduğu Shanghai Noon franchise, ilk filmi. Shanghai Noon sonra Çin'in Yasak Şehir için bir İmparatorluk bekçi olan Wang, merkezli, ve onun girişimleri Nevada sınır arazi kaçırılan Prenses Pei Pei kurtarmak için. 

  O tek başına yapamadık beri, o çok eğlenceli ve tazminat vaadi ile coerces yerel hırsız, O'Bannon, yardım Ilan. Böyle bir komedi franchise ile Şanghay , orijinal senaristler geri almak güzel olurdu. Ama bir şey Owen Wilson ve Jackie Chan kesinlikle komut iş yapacak emin içindir.