Underworld 5 Ayrıntıları Alın

Eklenme Tarihi :16.05.2015
           Okunma Sayısı :3668

    Ben beklenmedik bir netice hakkında duyduğunuzda stüdyolar potansiyel franchising aperatif olarak her filmi izlemek bu gün ve yaş, olarak, beni şaşırtmadı gerekir. Yine de, her zaman yeni hakkında haberler var Underworld benim ilk tepki, bir film "Gerçekten mi?" Peki, Underworld 5 , olarak da bilinen Yeraltı: Yeni Nesil , gerçekten oluyor, ve franchise gerçek yüzünü bir kez daha yer alacak Kate Beckinsale . göre Hollywood Reporter , Beckinsale badass vampir rolüyle reprise ayarlanır önceki dört taksit üç kahramanı olarak ortaya çıkmıştır Selene.

   O 2009 en oturdu Lycan Yükselişi: Underworld . Son filmi, sonunda olsa serisinin bu noktada, o onu lycan / vampir melez koca Michael Corvin (Scott Speedman) ile bir kızı var Uyanış: Underworld , muhtemelen gireceği, hiçbir yerde bulunan olmaktır . bir noktada oynamak Şu anda ilgili ayrıntılar bir ton değil Underworld 5 onlar sıkı kilit altında tutulması konum olarak. Bildiğimiz birkaç çerez, ancak, arsa vampirler ve Lycan arasında hiç bitmeyen savaş her iki tarafta yeni kuşaklar çatışma sürebilir devam görür işaret etmektedir.

  Denir olacağını mantıklı Yeni Nesil . Theo James küçük bir role sahip Uyanış David adında genç bir vampir olarak ve ayarlanır onun rolünü canlandıracak yeni filminde, bu nedenle bu kavga reignited arkasında belki itici güç parçası olabilir. O ciddi bir yaralanma sürdürmek ve bana bir sinirli fanatik vampir savaşçı kazançlar gibi geliyor katlettiler, onun cadılar, çoğunu görmek yok. Anna Foerster doğrudan aday olan Underworld 5 .

  Onun yönetmenlik çabaları tüm bu noktaya kadar olmuştur içinde televizyonda gibi şovlarda, Outlander ve Criminal Minds , ama she bir görüntü yönetmeni, ikinci birim yönetmeni ve yönetmen yardımcısı olarak kamera arkasında deneyim bir ton var. O gibi filmler mer- ceksel, afet Roland Emmerich usta ile büyük bir çalıştı Beyaz Saray Düştü ve Anonymous yanı çekimleri katkı olarak, The Day After Tomorrow ve 10,000 BC . Yani o büyük film üzerinde çalışmaya hiç de yabancı kesinlikle, ve imtiyaz öncelikle kadın kahramanı özellikli olmasına rağmen, bu bir kadın aksiyon merkezli vampir serisinin bir taksit yönlendirmek için işe edildiğini işaretleri ilk kez.

  Underworld 5 planlanıyor Prag'da film Ekim ayında başlayan ve sonbaharda Prag birbirlerine mücadele vampirler ve kurtadam antik mezhepler hakkında bir film çekmek için ideal bir yer olduğunu varsaymak zorundayız.