Yeni Mutantlar 6 Popüler X-Men Karakterler

Eklenme Tarihi :16.05.2015
           Okunma Sayısı :3670

    Sanki Deadpool , Gambit ve Wolverine 3 için yeterli değildi süper kahraman hayranları için sabırsızlanıyoruz, başka yan ürün sadece biz önümüzdeki yıllarda görmeyi bekleyebilirsiniz X-Men filmlerinin kayrak eklenmiştir. Dün 20th Century Fox sahip olduğu açıklandı Yeni Mutantlar filmi yönettiği edilecek geliştirme, Bizim Yıldız yılında Fay 'Josh Boone.

  Hiçbir diğer detaylar biz bekleyebilirsiniz ne verilmiştir, ama nedense genç mutant süper kahramanlardan ekibin hikayesini anlatacağım. öğrendiğimiz kadar muhtemelen birkaç yıl tiyatrolar isabet olmayacak bu film, muhtemelen bir süre olacağından kim Filmin serisinde, ama New Mutants 'tarihi ve diğer X-Men filmi geliyor ne içine bakarak olacak, akla birkaç isim vardır. Burada zaten ortaya çıktı kişilerden, yakın gelecekte bir göz tutmalı insanlar filmlerden , çizgi roman anahtar Yeni Mutantlar karakter, muhtemelen bu millet etrafında olmak hiçbir iş olsa bile bir tuhaf ek için (ne demek istediğimi görürsünüz). 

Profesör X
     Birisi birlikte bu genç mutantlar getirmek ve iyi kim Profesör X daha orijinal mutant süper kahraman ekibi bir araya adam daha vardır? Talebeleri birkaç helak ettikten sonra çizgi roman, Charles Xavier asla öğrencilere öğretmeye vermişti.
   
     Onun arkadaşı Rose Byrne tarafından oynanan Moira McTaggert (bazı cesaret sonra X-Men: First Class ve yaklaşan Apocalypse . o X- filmin yerleştirme yana fikrini değiştirdi ve onun bakım altına beş genç, yeni mutantlar talimat başladı Erkekler çizelgesi biz sonrası alıyorsanız biz bilmiyoruz, belirsiz X-Men: Apocalypse , ön X-Men Xavier (yani 1983 ve 2000'lerin arasında), ya da bu eski Xavier dan ise yıllar Aşağıdaki X-Men: Son Direniş ikinci demek çünkü sadece, tercih olacaktır. Patrick Stewart rol reprising, ama aynı zamanda Elder'la görmek güzel olurdu, çünkü bilge Xavier bu genç öğrencileri lider.